Skan-Pol O firmie Galeria E-mail Kontakt
Oferta Szafy
Meble kuchenne
Kuchnie klasyczne
Kuchnie angielskie
Nowoczesne kuchnie
Meble łazienkowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy każdy mebel do Państwa mieszkania, domu oraz firmy.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

PRZYJEDZIEMY, WYCENIMY!
Zadzwoń do projektanta:

605 356 490

Skan-Pol
Bogusław Kanclerski

Wyczółki 94
02-820 Warszawa
woj. mazowieckie

Projektant:        605-356-490
Firma:               (22) 641-81-34

poczta@meblekuchenne.waw.pl

NIP: 123-026-55-76

Kuchnie klasyczne na wymiar

Czym wyróżniają się kuchnie klasyczne?

Kuchnia to serce domu. Musi więc posiadać swój indywidualny, wyjątkowy styl, który sprawi, że będziemy przebywać w jej wnętrzach z prawdziwą przyjemnością. Kuchnia to miejsce realizowania kulinarnych pasji i spotykania się przy wspólnym stole. Tu rozpoczynamy i kończymy dzień. Dobrze, gdy jest nowoczesna i funkcjonalna, ale jeszcze lepiej, gdy pozwala nam się zrelaksować i odprężyć. Jak osiągnąć tę równowagę?

Postaw na kuchnię klasyczną!

Taka kuchnia będzie odwoływać się do tradycji, lecz jednocześnie będzie ponadczasowa. Doskonale sprawdzi się tam, gdzie od kuchni oczekujemy atmosfery przytulności i łączenia pokoleń. Kuchnia klasyczna to przede wszystkim drewno we wszelkich postaciach. Szafki posiadają okleiny w ciepłych, uniwersalnych odcieniach. Dominują brązy, beże, szarości, pastele. Fronty szafek mogą być delikatnie zdobione (szprosy, frezowane listwy itp.), mogą też mieć wstawki ze szkła oraz gałki i uchwyty w klasycznych, stylizowanych kształtach.

Ściany w kuchni klasycznej powinny być jasne najlepiej białe bądź w kolorze złamanej bieli, rozmytego beżu itd. W przestrzeni kuchni klasycznej doskonale sprawdzą się ozdoby podkreślające sielski, być może nieco rustykalny, domowy charakter. Wato wybrać stylizowaną, klasyczną lampę z ciepłym lub neutralnym źródłem światła. Ozdobami mogą być też elementy staroświeckich serwisów obiadowych, stare przybory kuchenne, porcelana itp.

Kuchnia klasyczna to nie tylko drewno. Fronty szafek mogą być białe! Forma zabudowy, nawiązująca nieco do starodawnych kredensów, może być uzupełniona o drewniane akcenty. Z klasycznym stylem doskonale współgra cegła zarówno surowa, jak i malowana.

Dla kogo?

Kuchnie klasyczne zdecydowanie najlepiej sprawdzają się w układzie zamkniętym, czyli wtedy, gdy kuchnia stanowi odrębne pomieszczenie. Wówczas możemy skupić się na jej stylistyce i odbierać ją jako spójną. W przypadku kuchni otwartych na salon efekt mógłby być odwrotny do zamierzonego, chyba że całość mieszkania utrzymana jest w podobnej stylistyce.

Kuchnie klasyczne wciąż są w modzie, o czym nie zapominają producenci armatury oraz sprzętu AGD. W sprzedaży można znaleźć baterie, zlewozmywaki, lodówki czy piekarniki o wyglądzie retro. Takie dodatki znakomicie uzupełnią ponadczasową aranżację wnętrza. kuchnie na wymiar ursynów Skan - Pol - Działamy na terenie całej Warszawy, również w takich dzielnicach jak Ursynów, Mokotów czy Wola.

ul. Wyczółki 94, 02-820 Warszawa, (22) 641-81-34