Skan-Pol - szafy na wymiar Warszawa O firmie Galeria E-mail Kontakt

Oferta Szafy
Meble kuchenne
Kuchnie klasyczne
Kuchnie angielskie
Nowoczesne kuchnie
Meble łazienkowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy każdy mebel do Państwa mieszkania, domu oraz firmy.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

 

PRZYJEDZIEMY, WYCENIMY!
Zadzwoń do projektanta:

605 356 490

Skan-Pol
Bogusław Kanclerski

Wyczółki 94
02-820 Warszawa
woj. mazowieckie

Projektant:        605-356-490
Firma:               (22) 641-81-34

poczta@meblekuchenne.waw.pl

NIP: 123-026-55-76

Szafy na wymiar - Warszawa

Szafy na wymiar Warszawa, a gotowe rozwiązania


Podczas urządzania mieszkania możemy napotkać różne pokusy; jedną z największych jest całkowicie zrozumiała chęć oszczędzania. Gotowe, tanie komplety szaf wydają się odpowiednią opcją, bo nie nadszarpną zbytnio budżetu. Takie zaoszczędzone środki można przeznaczyć na wyposażenie pozostałych pomieszczeń, kupno dekoracji itp.

Problem zaczyna się wtedy, gdy to, co miało być oszczędnością, w rezultacie wiąże się ze sporymi wydatkami. Jeśli kupujemy gotowe meble słabej jakości, zauważymy to dopiero po czasie. Nieprecyzyjna konstrukcja (a czasem wręcz wady konstrukcyjne), materiał, który szybko się brudzi i źle znosi czyszczenie - to tylko niektóre ze spraw, które uwidocznić się mogą, w miarę użytkowania przedmiotu.

Te mankamenty są bardzo dokuczliwe, jeśli dotyczą szaf, a więc miejsc, w których większość osób przechowuje większość posiadanych rzeczy.

Za szafę na wymiar przeważnie trzeba zapłacić więcej niż za gotowy mebel, ale w perspektywie czasu, taki wybór się opłaca.

Solidne wykonanie i użycie wybranych przez klientów materiałów sprawia, że domownicy przez wiele lat mogą cieszyć się wysoką funkcjonalnością mebla oraz jego nienagannym wyglądem.


Kiedy warto zdecydować się na szafę na wymiar?


Meble wykonywane na zamówienie to opcja, na którą często decydują się osoby, dysponujące dość wymagającymi przestrzeniami. Czasem takimi czynnikami, utrudniającymi dopasowanie gotowego kompletu jest nietypowe usytuowanie okien, spadki ścian czy wysokość pomieszczenia. W tych przypadkach znalezienie gotowej szafy, która wpasowałby się w taki pokój, jest bardzo trudne, a czasem po prostu niemożliwe.

Z powodzeniem projektujemy i wykonujemy nasze szafy na wymiar do różnych mieszkań, również tych, w których pojawiają się niecodzienne rozwiązania konstrukcyjne i aranżacyjne przestrzeni. Aby to było możliwe:

 • - Dokonujemy precyzyjnych pomiarów

 • Dobra szafa na wymiar powstaje z myślą o konkretnym pomieszczeniu. Liczy się precyzja i dokładność. W rzetelnie wykonanym produkcie nie mam miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia.

  Nasi specjaliści wiedzą, na co zwrócić uwagę i jakie informacje zebrać. Wykonujemy szafy na wymair tak, żeby klienci mogli cieszyć się wymarzonym, indywidualnie dopasowanym meblem. Często używamy drzwi przesuwnych.


  Jedna z szaf na wymiar - szafy na wymiar Warszawa
 • - Pytamy klientów o ich oczekiwania

 • Szafa na wymiar ma być funkcjonalna, ale powinna też być ozdobą pomieszczenia. Nie da się stworzyć dopasowanego do klienta produktu, bez odpowiedniej komunikacji. Zależy nam tym, żeby osoby, korzystające z naszych usług, czuły się wysłuchane.

  Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac, będziemy chcieli poznać Państwa oczekiwania i wizję dotyczącą szafy na wymiar. Po stworzeniu projektu zawsze jest przestrzeń na to, żeby klient mógł zweryfikować plan. Dopiero gdy wszystkie szczegóły zostaną omówione i zaakceptowane, przystępujemy do pracy.


  Realizujemy wizję klienta i proponujemy profesjonalne doradztwo


  Czasem klienci odwiedzają nas z konkretnym pomysłem na szafę na wymiar. Zdarza się też, że trafiają do nas mniej zdecydowane osoby. W obydwu przypadkach staramy się zaproponować ciekawe, funkcjonalne opcje.

  Doskonale znamy branżę meblarską, orientujemy się w aktualnych trendach oraz sprawdzonych, klasycznych rozwiązaniach. Wieloletnie doświadczenie i to, że na naszym koncie mamy różnorodne projekty, pozwalają nam nie tylko realizować wizję klienta, ale również, za jego zgodą, ją udoskonalać. Dostosowanie się do Twoich potrzeb jest dla nas najważniejsze.

  Dobry specjalista potrafi optymalnie zestawić proporcje między pomysłami, pochodzącymi od klienta, a tymi, które sam uważa za słuszne. Gdy uda się nam to określić, prezentujemy klientowi ten plan.

  Proponujemy różne warianty, ale nigdy nie forsujemy danego sposobu realizacji zlecenia. To sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, dopytując i opowiadając o swoich oczekiwaniach.


  Profesjonalna obsługa - dlaczego to tak ważne w branży mebli na wymiar?


  Przyjazne nastawienie, otwartość na rozmowę i wysoka kultura osobista to cechy, które powinna posiadać każda osoba, pracująca w usługach. W przypadku branży mebli robionych na zamówienie kontakt z klientem ma bardzo duże znaczenie.

  Klienci z Warszawy (i spoza stolicy), którzy ponownie decydują się skorzystać z naszej usługi, robią to ze względu na nasze kompetencje i dokładność. Dumą napawa nas fakt, że wracają do nas również dlatego, że doceniają nasz poziom obsługi.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i ze zdjęciami dotychczasowych realizacji.

  wnękowe szafy na wymiar

  -

  szafy wnękowe

  -

  szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi

  -

  szafy przesuwne

  -

  szafy na wymiar drzwi przesuwne

  -

  szafy na wymiar warszawa

  -

  szafy wnękowe na wymiar warszawa

  -

  producent szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi

  -

  meble na wymiar warszawa

  -

  producent drzwi przesuwnych warszawa

  -

  szafy przesuwne oraz drzwi przesuwne warszawa

  Zapraszamy także do zapoznania się z innymi naszymi produktami:

  ul. Wyczółki 94, 02-820 Warszawa, (22) 641-81-34