Skan-Pol O firmie Galeria E-mail Kontakt

Oferta Szafy
Meble kuchenne
Kuchnie klasyczne
Kuchnie angielskie
Nowoczesne kuchnie
Meble łazienkowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy każdy mebel do Państwa mieszkania, domu oraz firmy.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

PRZYJEDZIEMY, WYCENIMY!
Zadzwoń do projektanta:

605 356 490

Skan-Pol
Bogusław Kanclerski

Wyczółki 94
02-820 Warszawa
woj. mazowieckie

Projektant:        605-356-490
Firma:               (22) 641-81-34

poczta@meblekuchenne.waw.pl

NIP: 123-026-55-76

Meble łazienkowe

Każde pomieszczenie w domu powinno posiadać unikalną aranżację wnętrza, która będzie zachwycać elegancją nawet po wielu latach. Dotyczy to również łazienki, gdzie istotne jest właściwe dopasowanie każdego poszczególnego elementu wyposażenia - meble powinny tworzyć spójną kompozycję z takimi elementami, jak wanna lub prysznic, czy też umywalka oraz toaleta.

Doskonałe zastosowanie w łazienkach znajdują meble w stylu angielskich wykonane z drewna, ponieważ to właśnie one są najczęściej wykorzystywane w aranżacjach klasycznych oraz nowoczesnych. Ponadto, to właśnie drewno idealnie łączy się z metalowymi elementami prysznicowymi, a także porcelanowymi umywalkami. Osoby preferujące rozwiązania modernistyczne, bądź czerpiące z filozofii minimalizmu, powinny zamiast tego rozważyć meble łazienkowe wykonane z aluminium i płyt laminowanych lub lakierowanych.

Coraz większą popularnością cieszą się meble łazienkowe wykonywane na wymiar. Jest to spowodowane niską dostępnością w salonach rozwiązań, które spełniałyby wszystkie potrzeby oraz wymagania mieszkańców. Zamówienie elementów wyposażenia pozwoli zdecydować nie tylko o ich wyglądzie, ale i rozmiarze oraz funkcjonalności. Jest to istotne w szczególności w pomieszczeniach wyróżniających się niewielkim metrażem, gdzie położenie każdej szafki musi zostać dokładnie zaplanowane.

Wykonanie mebli pod uzgodniony wcześniej projekt to również pewność, iż przykładowo szafki będą miały dokładnie tyle półek i szuflad, ile potrzebują mieszkańcy. Nie jest to możliwe podczas wybierania jednego z wielu dostępnych modeli w salonach stacjonarnych, bądź internetowych.

ul. Wyczółki 94, 02-820 Warszawa, (22) 641-81-34