Skan-Pol O firmie Galeria E-mail Kontakt
Oferta Szafy
Meble kuchenne
Kuchnie klasyczne
Kuchnie angielskie
Nowoczesne kuchnie
Meble łazienkowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy każdy mebel do Państwa mieszkania, domu oraz firmy.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

PRZYJEDZIEMY, WYCENIMY!
Zadzwoń do projektanta:

605 356 490

Skan-Pol
Bogusław Kanclerski

Wyczółki 94
02-820 Warszawa
woj. mazowieckie

Projektant:        605-356-490
Firma:               (22) 641-81-34

poczta@meblekuchenne.waw.pl

NIP: 123-026-55-76

Meble kuchenne - trendy na przełom 2021/2022

Każdy sezon niesie ze sobą powiew nowości i takie odświeżenie dotychczasowych trendów można zauważyć praktycznie w każdej branży. W tej meblarskiej nie jest inaczej. Na jakie elementy aranżacyjne warto zwrócić uwagę, jeśli planujemy w najbliższym czasie wybierać meble kuchenne?

Modne meble kuchenne do zabudowy

Jeśli chodzi o wystrój kuchni, to nadal można dostrzec modę na różnorodność. To dlatego trudno w tym przypadku mówić o jednym dominującym trendzie. Dużo więcej sensu ma wyróżnienie drobniejszych elementów aranżacji, po które chętnie sięgają fanki i fani różnych stylów. Jednym z takich modnych rozwiązań jest kontrastowe zestawienie ze sobą materiałów. Warto wiedzieć, że bieli nie trzeba przełamywać jedynie jaskrawymi lub ciemnymi kolorami. Królujące w wielu kuchniach gładkie, polakierowane fronty bardzo dobrze "czują się" w towarzystwie:

  • naturalnego kamienia;
  • drewna;
  • różnorodnych odcieni szarości.

Meble kuchenne na wymiar w sezonie 2021/2022 - co z klasyką?


Wśród klientów/klientek sklepów oraz firm, zajmujących się realizowaniem kuchni na wymiar nie brakuje osób, które preferują klasyczny styl wnętrza. W takich aranżacjach znajdziemy dodatki, jawnie nawiązujące do minionych dekad. Z kolei w meblach fascynacja klasyką może przejawiać się np. w dekoracyjnych żłobieniach frontów czy w ozdobnych uchwytach.

przykładowe meble w kuchni

Klasyczna kuchnia na wymiar w panującym sezonie została wizualnie "odciążona". Co to oznacza w praktyce? Chętnie sięga się po jasne drewno oraz inne materiały w odcieniach beżu czy bieli. Takie podejście sprawia, że klasyczną aranżacją mogą wybierać również właściciele i właścicielki małych kuchni. Projekty, cieszące się powodzeniem w tym sezonie, udowadniają, że przytulna, ciepła atmosfera tradycyjnej przestrzeni kuchennej nie musi koniecznie oznaczać ciężkich, ciemnych, przytłaczających mebli, które optycznie pomniejszają pomieszczenie.

Moda a indywidualne preferencje


Moda się zmienia i nie zawsze dojmujące trendy przedstawiają to, co chcemy zobaczyć w swoim mieszkaniu. To dlatego, wybierając tanie meble kuchenne, nie zapominajmy o swoim guście. Przedsiębiorstwa projektujące zabudowy kuchenne są w stanie skutecznie wykorzystać modne motywy i połączyć je z wizją klienta/klientki. Dzięki takiej strategii działania w 2022 będziemy mogli i mogły cieszyć się kuchnią, która realizuje nie tylko najmodniejsze założenia, ale też nasze prywatne preferencje.

ul. Wyczółki 94, 02-820 Warszawa, (22) 641-81-34