Skan-Pol O firmie Galeria E-mail Kontakt

Oferta Szafy
Meble kuchenne
Kuchnie klasyczne
Kuchnie angielskie
Nowoczesne kuchnie
Meble łazienkowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy każdy mebel do Państwa mieszkania, domu oraz firmy.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

PRZYJEDZIEMY, WYCENIMY!
Zadzwoń do projektanta:

605 356 490

Skan-Pol
Bogusław Kanclerski

Wyczółki 94
02-820 Warszawa
woj. mazowieckie

Projektant:        605-356-490
Firma:               (22) 641-81-34

poczta@meblekuchenne.waw.pl

NIP: 123-026-55-76

Szafy na wymiar

Każdemu mieszkańcowi zależy, aby w jego domu panował porządek. Oznacza to, że we wszystkich pomieszczeniach przestrzeń powinna być odpowiednio zagospodarowana, a wszystkie przedmioty osobiste powinny posiadać określone miejsce. Dlatego tak niezbędne w każdym domu są szafy, które umożliwiają przechowanie odzieży, czy też innych elementów.

Istotną kwestią w tym zakresie jest wielkość szafy, która powinna zostać dostosowana do ogólnego metrażu pomieszczenia oraz znajdujących się w nim pozostałych elementów wyposażenia. Często trudno jest znaleźć gotowe rozwiązania w salonach meblowych, które spełniałyby nasze oczekiwania, dlatego warto zdecydować się na szafy wykonane na wymiar.

Zlecenie wykonania szafy na zamówienie to również pewność, że jej wygląd będzie w pełni dopasowany do ogólnej aranżacji wnętrza. Może ją wyróżniać elegancki styl angielski, który znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i tych klasycznych. W zależności od oczekiwań oraz potrzeb mieszkańców, mogą się one również wyróżniać oryginalnymi kształtami oraz wyrazistymi barwami.

Dla osób poszukujących rozwiązań cechujących się ponadczasowymi walorami estetycznymi, proponowane są w szczególności szafy drewniane. Wkomponują się w każdą aranżację wnętrza sprawiając, że cały pokój wyda się nie tylko bardziej funkcjonalny, ale i przytulniejszy. Drewno można połączyć z innymi materiałami, takimi jak szkło, aluminium, czy też płyty lakierowane, bądź laminowane. Pozwala to stworzyć unikalne szafy, których nikt nie znajdzie w żadnym salonie meblowym.

ul. Wyczółki 94, 02-820 Warszawa, (22) 641-81-34