Skan-Pol O firmie Galeria E-mail Kontakt

Oferta Szafy
Meble kuchenne
Kuchnie klasyczne
Kuchnie angielskie
Nowoczesne kuchnie
Meble łazienkowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy każdy mebel do Państwa mieszkania, domu oraz firmy.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

PRZYJEDZIEMY, WYCENIMY!
Zadzwoń do projektanta:

605 356 490

Skan-Pol
Bogusław Kanclerski

Wyczółki 94
02-820 Warszawa
woj. mazowieckie

Projektant:        605-356-490
Firma:               (22) 641-81-34

poczta@meblekuchenne.waw.pl

NIP: 123-026-55-76

Meble kuchenne

Czy marzy się Tobie unikalna aranżacja wnętrza, która wzbogaci Twój dom lub mieszkanie? Często ciężko jest znaleźć rozwiązania, które odpowiadałyby naszym potrzebom, bądź oczekiwaniom, w zwykłych sklepach internetowych lub salonach stacjonarnych. Dlatego warto z pomocą zwrócić się do projektanta, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatym zasobom kreatywności przygotuje najlepsze kuchnie na wymiar.

Przbieg realizacji

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, projektant powinien spotkać się osobiście z Klientem - najlepiej w wybranym pomieszczeniu. To właśnie tam będzie mógł ocenić jak najefektywniej zagospodarować przestrzeń tak, aby pozostała ona funkcjonalna, a przy tym i estetyczna. Meble kuchenne na wymiar powinny spełniać funkcję użytkową, a przy tym nie przeszkadzać podczas swobodnego poruszania się po pomieszczeniu.

Należy również dokładnie sprawdzić w jakiej stylistyce jest, bądź będzie utrzymane wnętrze pomieszczenia. Czy Klient posiada aranżację nawiązującą do filozofii minimalistycznej? A może planuje przygotować stylistykę klasyczną, nowoczesną lub rustykalną? Nie należy również zapominać o dziesiątkach innych propozycji, bądź też ich kombinacji. Istotne jest uwzględnienie nie tylko kolorystyki wnętrza, lecz także wzorów oraz dodatkowych dekoracji. To właśnie do tych wszystkich czynników powinny zostać przygotowane same meble kuchenne - najlepiej tworzone na zamówienie, aby mogły się wpasować oraz wzbogacać planowaną kompozycję.

Pomieszczenia wykorzystujące aranżacje klasyczne, bądź nowoczesne, powinny być wyposażone w meble kuchenne na wymiar w stylu angielskim. Wyróżnia je ponadczasowa elegancja, stanowiąca połączenie harmonii oraz zrównoważonej formy. Po odpowiednim dostosowaniu mogą one również znajdować zastosowanie w stylistykach rustykalnych.

Dopiero po ustaleniu wszystkich detali, należy rozpocząć proces realizacji całego zamówienia. Projektant powinien służyć wsparciem oraz radą na każdym etapie prac. Obejmuje to:

  • przygotowanie wstępnego projektu zagospodarowania przestrzeni,

  • określenie detali, takich jak kolorystyka, wzornictwo, czy też ogólna stylistyka całego pomieszczenia (aktualna, bądź planowana),

  • dobranie wyglądu mebli na zamówienie, aby dostosowały się do powyższych czynników,

  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem oraz montażem.

Projektowanie kuchni

Jeżeli poszukują Państwo projektanta, którego dotychczasowe kuchnie na zamówienie spotkały się wyłącznie z zadowoleniem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym specjalistą, bądź wypełnienia formularza. Przykłady realizacji zamówień na kuchnie firmy Skan-pol, działającej głównie na terenie Warszawy, można znaleźć w zakładce „Galeria”. Oferujemy również przygotowanie elementów wyposażenia na wymiar na podstawie gotowych projektów naszych Klientów.

Galeria mebli kuchennych

fot_146


fot_149


fot_148


fot_145


fot_143


fot_144


fot_150


fot_123


fot_124


fot_129


fot_130


fot_131


fot_132


fot_133


fot_134


fot_135


fot_136


fot_137


fot_138


fot_141


fot_142


ul. Wyczółki 94, 02-820 Warszawa, (22) 641-81-34